UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zdjecie nie za bardzo jest dopracowane i napewno autor sam wie gdzie wiec nie bede pisal ;0) pytanie jest po co je zamieszcza skoro to konkurs na FM a nie jakas tam galeria mieszkacow Elblaga i okolic ?? nie wiem.jedyne co mi przychodzi do lba to brak pomyslunku ;-) pozdrawiam bożenkę.

marmur