UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Postawiłam za to zdjecie 6. A wy wszyscy malkontenci , macie tyle czasu ?? by by zamieszczać komentarze które nie swiadczą o waszym rozumku zbyt dobrze. Bierzcie przykład z tego mlodego czlowieka ma czas i chęc na spacer wiosną a takze zdąży w internecie odpisac Wam na wasze przytyczki, to bardzo dobrze, ze młody człowiek jest wrazliwy na piękno natury .

ilona