UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przyglądam się od jakiegoś czasu temu konkursowi bo chciałam też w nim wziąć udział, ale tak po komentarzach widzę, że nowe osoby mają tu trochę pod górę😉pod innymi zdjęciami jest jeden góra dwa kom. z tego jeden to najczęściej "gniot"😂połowa kom. to anonimy, dziwne przepychanki, docinki😉a niby to konkurs foto😂zamiast docenić że ktoś dodaje zdjęcie podpowiedzieć coś jeśli ma się wiedzę i widzi błędy to nie, zamiast tego jakiś dziwny kwas powstaje, ciężka atmosfera😫i jak tu dodać zdjęcia😎
Maja D