Zdjęcie zdobyło tytuł fotki miesiąca
Odjazd - zdjęcie wykonane na peronie PKP w Elblągu
Fot.
kasiabwlt
Ocena Czyteln. 4,3/95
A moim zdaniem... (od najstarszych)
najnowszych
emocje