UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

fotka w sumie dobra, szkoda tylko że te tandetne fasady straszą nowoczesnym socrealizmem, na tej reprezentacyjnej ulicy są tylko 4 historyczne fasady reszta to bubel, można było odbudować Gdańsk, Wrocław itd ale Elbląg nie bo nie

007