UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Też uwazam ze nie powinno byc w konkursie ale skoro ktos to dopuszcza, to jest widac dobrym ???? To zdjecie a raczej budynek sali sportowej wypelnia cały kadr ,jest dolu za malo oraz kawałki dachu obciete kakie kadry sa niedopuszczalne-oceniam 2