UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękne zdjęcie! Ciekawie wygląda ten ptak na tle bloków. Gratuluję i podziwiam refleks. Mi nigdy nie udaje się uwiecznić zwierząt na fotografiach. Jak tylko mnie zobaczą to uciekają;). Począwszy od ptaków , a kończąc na ślimakach....

Michał T.