UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No wreszcie ktoś podjął ten temat. Czy wiecie gdzie to jest? Może to będzie zagadka miesiąca? Otóż jest to, a raczej niestety było miejsce z nawet długą historią. Kiepawo że nikt tym się nie zainteresował. Co do fotki to gratuluje pomysłu i wrażliwości. Napewno to nie jest kolejny banał. Tak na marginesie to dobry temat do dyskusji: "Co z zapomnianymi zabytkami"?

KONAN