UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No właśnie niestety ta fota ma z Elblągiem bardzo dużo wspólnego. Takich opuszczonych, dawno upadłych, niszczejących zakładów jest dużo na terenie Elbląga i okolic. Nie jest to wesołe, ale widać że kiedyś jednak coś tu się działo.

Rudolf