UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja uważam, że to zdjęcie jest całkiem niezłe, choć nie jest najlepsze jakościowo. Cieszę się, że autor, pomimo iż nie jest specjalistą w fotografii, potrafi zabaczyć co dzieje się wokół niego. Zwraca uwagę na kształty, które tworzy natura. Dlatego zdecydowanie bardziej podoba mi się to zdjęcie od np tego ze zwalonym drzewem w 'Bażantarni'. U mnie te cienie są na 4+
fotograf