"Idzie mróz z Rosji" Zdjęcie wykonane jest na drodze Elbląg-Tolkmicko na wysokości Łęcza
Fot.
Toledo
Ocena Czyteln. 1,8/33
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca