UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słowo amatora. Uwielbiam wszystkie fotki, na których jest Słońce w najładniejszych swoich barwach, a te zdjęcie jest prześliczne. Ta ciemna strefa na dole dodaje jemu szczypte tajemniczości. Jak dla mnie bomba... 6...

PrzemO