UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta fotografia nie powala mnie niczym. Plus za objęcie kawałka Elbląga, ale minus za ten drzewo-krzak (prawydół). Chciałbym dostrzec tam cos ciekawego, zeby wyjątkowo ocenic te ujęcie. Moze powinno byc tam wiecej świateł samochodów, lub jedno przejeżdżającego tramwaju, to by mogło być ciekawsze. Widziałem dużo podobnych zdjęć i nie wydaje mi się to jakies niesamowite, godne wygranej. 3+ więcej nie mogę. Pozdrawiam.

Dawid