UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam znalazłam. Szybko poszło. To zdjęcie widziała kilka dni temu na FB. Osobiście nie podoba mi się obróbka kolorów ale nie w tym rzecz. Zdjęcie w oryginale jest normalnie ostre i nie widzę ubytków w jakości. Poszukała bym więcej przykładów ale nie mam na to czasu. To że jakość jest do d. .. to kwestia szkła, puszki, i złych ustawień w aparacie. a nie tego że jest klejone. Co do bliskości łódki. .. .nie wiem jak by to wyszło. .. .ale pojadę i spróbuję :)
emma911