UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No chyba żartujesz? Ja widziałam mnóstwo zdjęć z 4,6 pionowych kadrów robione na wysokim poziomie. Zaraz Ci znajdę zdjęcie które ostatnio widziałam w necie właśnie z 6 kadrów pionowych i jakoś wyszło :D no może kolory nie były super;p ale. .. zaraz poszukam. .. .

emma911