UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to pewnie właściciel Focusa. .. .on ma tendencje to mazania wszystko żółtą farbą. .. albo jego uczeń. .. albo kuzyn norwega. .. ok świnia jestem wiem;) ale to co się dzieję na budynkach !!!!! wtf????? przecież to katastrofa. a czerwony aż przegryzł mojego eizo. ;p

emma911