UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak żenujących wpisów chyba nigdy tu nie widziałem. Panie Wojtku domagam się większej ingerencji z Pana strony w to co tu się dzieje. Wiem, że po zgłoszeniu do moderacji szybko Pan reaguje i chwała za to. Ale czasem chyba nie musi Pan czekać!!!

murdeR