UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ha. .. jak by mi zależało na tym by coś znaczyć w Twoich oczach. .. buahahaha. Ja nigdy się nie obawiałam konfrontacji. Wielu śmiałków było i tylko jedna Pani rok temu na wernisażu miała odwagę podejść do mnie i powiedzieć co o moich komentarzach myśli ( pozdrawiam Panią ponownie ) ale Ty chłopie nie masz j. .. j. Gdybym się bała konfrontacji to bym była anonimowa jak Ty. .. .więc ? Szkoda tylko, że tyle uwagi mi poświęcasz. .. .:)

emma911