UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wielkie dzięki za krytykę, szczególnie z USA. Prosiłbym tylko o bardziej konstruktywną gdyż jako "młody" niczego się nie nauczę :) Zwykła "nie bo nie" to dla mnie za mało. Wiadomo jeden lubi rybki, drugi. .. .. .Ja tam kukurydzy nie znoszę. Fajnie, że ktoś to zobaczył, a co do krzywizny to chciałem by tak było :)
MarcinZ