UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A gdzie ta dzwonnica? Nie znam tej pracy i nie jestem zadowolony z tego, że autor umieścił fotkę na FM. Oczywiście nie oceniam autora tylko zdjęcie przez tegoż autora spieprzone. I autorze nie przejmuj się moją niekonstruktywną krytyką, nie przejmuj się moim komentarzem ani moją niską oceną, bo i tak fotka nie obroni się sama ale bronić jej będą twoi koledzy i znajomi. Na przykład fotopikuś cię zna i dał ci 6.Ja twój nieznajomy jestem bardziej obiektywny. Pozdrawiam.
ministrantzChicago