UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo. bardzo mi się podoba to zdjęcie, pokazuje opowieść, jakąś sentencję, wyraża nostalgię i chwilę która jest ważna. Znam tą pracę i cieszę się, że zamieściłeś zdjęcie na tej stronie, choć musisz uważać, bo ludzie czasem oceniają ludzi zamiast zdjęć, i tu krytyka często nie jest konstruktywna ( nie należy się przejmować, bo albo komentarze są po znajomości, mimo zmian na tej stronie, ludzie wiedzą czyje i jakie kto ma zdjęcia - facebook i takie tam;-), ale dobre zdjęcia zawsze się same obronią :)
fotoplay