UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widać, że autor nie posiada wiedzy z fotografii dotyczącej obsługi podstawowych parametrów aparatu i przypiętego do niego szkła. Zawierzył swoim "umiejętnościom" i mamy taki a nie inny bohomaz. Niestety przeróbka zbyt ewidentna. Szkoda. Zawsze można wybrać kilka ujęć a potem z nich wybrać to najbardziej adekwatne do naszych wymagań. Tu wieje sztucznością albo przesadyzmem.