UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A jednak brama jest prosta. Trzeba być konsekwentnym do końca. Jak chcesz to możesz wstawić fotę do góry nogami lub obróconą o 90 stopni. Mnie to nie przeszkadza. Dam 2 i przejdę do kolejnej fotki. Powodzenia.

świniazkijembilardowym