UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawda jest taka, że to typowa reporterska fotka przedstawiająca dziób dużego resoraka. Ponadto zastanawiam się nad celowością wstawienia winiety, która fotki nie upiększa a wręcz przeciwnie drażni widza. A właściwie ta fotka ni jak ma się do regulaminu (to może być autodrom w Chwaszczanach, Żarowie tudzież poletko koło fabryki kredek w Koluszkach). Autor nie gniewaj się ale ot po prostu zrobiłeś fotkę, dodałeś winietę i myślisz, że to na konkurs wystarczy? Do gazetki motoryzacyjnej może być ale tu? Można zrobić dobre ujęcie fragmentu opony, wentyla, tablicy rejestracyjnej ale to nie ten konkurs. Tak mi się wydaje.