To znowu ja i znowu w biegu ;) Przepraszam, że kolejny raz wrzucam zdjęcie pozakonkursowe jednak chciałam się podzielić zdjęciem zrobionym w rawie za pomocą telefonu s6 Edge plus :) Rawy w telefonie?
(Niedalko Milejewa.)
Fot.
emma911
Ocena Czyteln. 5,5/18
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca
A moim zdaniem...