UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cieszę się, że jesteś kolejną osobą, którą wyprowadziłem z równowagi. A co do moich komentarzy to je czytaj, możesz się wiele nauczyć. Z twojego bełkotu nie wyciągnąłem jeszcze żadnych wniosków. No ulżyj jeszcze sobie był (cham, zakompleksiony ćwok, burak, wieśniak, pijak, złodziej), czekam na kolejne inwektywy. Pozdrawiam i słonecznego dnia życzę.
zakompleksionyćwok