UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A remont w pałacu zakończono? Mam zamiar za kilka dni odwiedzić to miejsce. (ciekawe miejsce dla fotografów) Obok z prawej stoi dworek Donimirskiego, pozostałości folwarku ze wspaniałą kuźnią, na końcu parku stoi kaplica Sierakowskich. W parku piękny staw, pomnik szlachcica oraz rotundowa altana. Fotka fajna "6".