UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie wiesz o co chodzi pan ocenił większość fotek dając 2 i 3.jest i kilka 4.Nie stać pana było na danie innej pracy 6 czyli dupochron. Teraz jeśli jest zachwycony tą pracą to pewnie dał 6.domyślam się, że jeśli w tym miesiącu wystawił swoje prace to jedyna 6 jaką wystawi będzie pod jego fotą. ale oczywiście ma takie prawo. nie mnieszaj w to admina. tak ma takie prawo.