UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hehehe żeby kogoś lubić trzeba go znać. A Ty drogi Czesławie g. .. no o mnie wiesz :). .. .właściwie wiesz tyle ile Ci zaserwuję na FM :) ja nie jestem z tych co maja parcie na "lajki" i niezliczoną ilość znajomych w Internecie. Dla mnie Czesio jesteś jak algorytm, który od czasu do czasu uwidacznia się za pomocą losowo dobranych fotek z internetu wpisując nic nie znaczące znaki :) i co tu lubić? Unreal;) Jak się kiedyś Czesław wylogujesz do życia i los da byśmy się spotkali to wtedy może będziesz mógł powiedzieć czy mnie lubisz czy też nie :) a puki co znowu p. .. .. sz to samo :) Pozdrowienia od mojego papy masz;) który namiętnie śledzi FM.

emma911