UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PiterN Twoje podejście do tematu jest do d. .y. Nie masz żadnego pojęcie o B/W! Raczej zerowe jeśli myślisz, że BW to trudna technika. Pozbycie się kolorów ułatwia (bardzo ułatwia) przedstawienie obrazu w momencie robienia zdjęcia. Wystarczy popatrzeć na "Tugę" z poczekalni, gdzie już ktoś słusznie napisał, że to płaskie BW? Niestety nie potrafisz rozróżnić dobrego przemyślanego koloru od przeróbki B/W, życie przed Tobą. No pokarz mi to swoje BW to z ochotą ci je ocenię. No razem ocenimy. Zapewniam cię, że zrobić fotkę kolorową jest znacznie trudniej niż fotkę BW, którą często przerabia się po nieudanej obróbce fotki kolorowej. Wierz mi. Masz przykłady z tej FM.
Ciekawski