UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawski Twoje podejście do tematu jest do d. .y. Masz jakieś pojęcie o B/W? Raczej zerowe jek myślisz, że to łatwa technika. To nie pozbycie się kolorów, trzeba widzieć obraz w momencie robienia zdjęcia i wiedzieć jak wyjdzie w B/W. Wystarczy popatrzeć na "Tugę" z poczekalni, widzisz coś w tej focie? B/W ją uratowało? Jak nie potrafisz rozróżnić dobrego przemyślanego B/W od przeróbki z koloru to jeszcze życie przed Tobą. Ja rozróżnić już potrafię - zrobić dobre B/W już niestety nie, bo to jednak nie jest proste.
PiterN.