UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

biała otoczka nad domkiem wkoorza ( mnie ). to trza była machnąć BW, skontrasotwac niebo i było by mrocznie;p tzn dramtycznie? sama nie wiem. dla mnie dorabianie do tego zdjęcie ideologi przemyślanego kadru jest śmieszne. conajmniej śmieszne. autorze bez urazy.

emma911