UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
prawie robi różnicę. tu jest krzywo tam jest prosto. niechlujstwo. i tyle. jak autor nie chce nauczyć się dopracowywać zdjęć by były bardzo dobre a nie tylko dobre to ok. nic na siłę. Moja propozycja nie miała na celu wytykanie niechlujstwa autora tylko chciałam zasugerować, że estetyka zdjęcia ( wydaję mi się ) byłby lepsza po wyprostowaniu. bla bla bla bla. Narzekać potrafi każdy, ja skrytykowałam ale dałam pewną alternatywę. taaa bory to też prawie elbląskie lasy. :D trele morele.
niezalogowanawrednababa