UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieby wszystko jest w tej fotce: zroznicowane elementy, dobry kadr, zachowana jakosc (chociaz te krzaki po prawej wydaja sie mgliste) i chec pokazania czegos, czego jeszcze w konkursie nie bylo. Bo nie przypominam sobie zdjec z tego miejsca. Ale cos tu jest, co mi nie pasuje. Moze wlasnie za duzo tych zroznicownych elementow?

niezalogowanaalmerka