UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ukrywam, że "pojechane" :) Coby wam łatwiej było mnie zagryźć. .. .;) oryginał. Poza tym to dobry przykład na to jak bardzo kochamy owe suwaki. Z miłą chęcią obejrzałabym zdjęcia oryginalne osób " z góry" :) Do Czesława: szczerze ( bez ironii ) czekam na Twoją opinie na temat moich prac. Uwierz mi, że tylko ona będzie dla mnie miała rzeczywisty wymiar. Pozdrawiam :)