UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Acha i nie pisz Panie redruM "bez odbioru" ponieważ niejeden raz jeszcze możemy jeszcze sobie podyskutować. Takie dysputy są wielce pouczające. A co nie mam racji? A za inwektywy przepraszam!!!!! A innym za inwektywy odnośnie mojej osoby wybaczam!!!!!

CESTAW1