UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Panie R" Twoje uzasadnienie mojej fotki to stwierdzenie "Oprócz niedomagań technicznych. .. przede wszystkim fotka bez pomysłu, czyli. " No wybacz skoro to stwierdzenie nazywasz krytyką to ja jestem adminem. Nie byłeś w stanie wymienić niedomagań technicznych itd. Uzasadnienie otrzymałem po czterech dniach i to na wyraźną moją "prośbę" i kończysz uzasadnienie stwierdzeniem "Uff, w życiu tyle się napisałem". Może i mam niepełne podstawowe ale jako autor nawet gniota mam prawo zapytać o niedomagania, których i tak nie wskazałeś. Pan napisałeś jakbyś Pan to zrobił. A co do clou fotografii architektury to jest tu perspektywa, światło i kolor (a może się mylę). Krytyka nie polega na tym jak ty byś to zrobił (bo wcale nie musisz tego zrobić lepiej) ale krytyka polega na analizie i ocenie dobrych oraz złych stron. Przepraszam Pana jeśli go wcześniej uraziłem. Pisanie tego komentarza sprawiło mi ogromną frajdę. P. S. (ja też zrobiłbym tak, a tak, a jakby ktoś podświetlił, a jakbym miał, a jakby były kolorowe witraże, a jakby padał deszcz, a jakby to było oszronione, no a gdybym miał obiektyw z korekcją perspektywy itd) Wiesz o co mi chodzi. To nie krytyka. Pozdrawiam i proszę się nie dąsać, Czesio.

CESTAW1