UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mimo ciągłego obrażania mnie raz jeszcze odpisze. Wystawiając pierwszy komentarz Pana fotce, nie wiedziałem czyje zdjęcie oceniam. Resztę ma Pan na własne życzenie. Ja na pewno nie doczekam się odpowiedzi od Pana, za wyjątkiem inwektyw. Nie mam tak emocjonalnego podejście do moich "wypocin", wiec proszę sobie używać. Bez odbioru.

redrum