UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"misiu jasiu" czy pęknąłeś kiedyś ze śmiechu. Bo ja tak gdy przeczytałem Twoją pseudo krytykę mojej foty, pisaniem której bardzo a bardzo co sam przyznajesz się zmęczyłeś. Jest na to sposób, trzeba więcej pisać i czytać a nie tylko oglądać i uzasadniać bo tak. Napisz coś konstruktywnego a tamto zadedykowałem swojemu pieskowi, który też niewiele zrozumiał. Acha i jeszcze jedno, mój organizm wolny jest w tym momencie od oparów pigwowych, chociaż nie wiem na jak długo. Pozdrowienia od pieska.