UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogólnie dobry pomysł i wykonanie. Jarzące się światło w tle rzeczywiście psuje wrażenie, pozbyłbym się też lampy z lewej. Czasami trochę trzeba się nachodzić żeby znaleźć optymalne miejsce do wykonania zdjęcia. Mgiełka robi w tym zdjęciu dobrą robotę. Moje 5

hawai