UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widziałem to zdjęcie wczoraj na wernisażu i zrobiła na mnie kolosalne wrażenie. Natomiast na ekranie monitora wypada dość przeciętnie. Mam teraz przykład, że ocenianie prac wyświetlanych na komputerze może być nie do końca rzetelne. Brawa dla autora!