UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzięki za miłe słowa. Jednak sam uważam, że w tym przypadku ciut przeostrzyłem, szczególnie w centralnej części fotki. I to niestety widać. Robię sobie zarzut, że nie przechodzę na focenie w RAW. Brak mi zacięcia. Ale może jesienią wrócę do tematu. Obróbka w Photoscape mimo, że łatwa i wygodna jest niestety toporna. Pozdrawiam. A i żadne komentarze mnie nie ruszają.

redrum