UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pyskówki? wymiana zdań na poziomie odpowiadającym zaglądającym tu. Nikt nie musi na moje chamskie wypowiedzi odpowiadać. ale korcie niee; ))))? a tak poważnie - to chyba więcej dystansu. .. bo każdy tutaj jest niby takie ułożony, obyty i wychowany. pogratulować. w 2008 też były takie komentarze. a może i gorsze. PS: nigdy nie nazwałam siebie krytykiem. w poważnym znaczeniu tego słowa. A jak ktoś ma ochotę objechać moje prace to śmiało zapraszam do mojej galerii na FB. może ktoś będzie miał odwagę podpisać się pod swoimi bełkotami?:)

emma_911