UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawiązując do wpisu o ocenach nowych akademików nie pozostaje nic jak tylko przytaknąć. Jak ludzie nie znający się na fotografii dostali status akademika? Ja wiem jakie są zasady. .. ale administracja powinna po miesiącu czy dwóch cofnąć takim członkom status akademika, swoimi ocenami potwierdzają nieznajomość tematu a jedyny ich cel to zaniżanie ocen tzw " konkurencji" .