UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ale ja tez nie do Ciebie pisalam autorze, tylko do tego, co pisal przede mna. No i skoro nie jestes ciekaw mojego komentarza, to go tym bardziej nie bedzie ^^ Oczywiscie prosze brac moje pisanie pol-zartem, jak zawsze zreszta, bo inaczej nie wyjdziemy z kolejnej tu klotni. .. .:)

almerka