UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja nie mam nic na przeciw PSA, używanego rozsądnie, tak jak przypuszczam na tej focie, abstrahując od tematu w wykonaniu rewelacyjnej. No chyba, że autor posiada jakiś naprawdę profi sprzęt, ale i tak ps był w użyciu. Jeśli się mylę, proszę BIGA o wyjaśnienie, chyba że to tajemnica.
redrum