UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lubię drogi, drzewa. .. Człowiek w tym wszystkim stanowi tylko element układanki i jest gościem na Ziemi. Piękne refleksyjne ujęcie, jedyne do czego można się przyczepić, to niebieska droga, ale za to bardzo malarskie :)

Mrówka