UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mnie po prostu nosem wychodza trawiaste mgły, ale fakt fota jest dobra, ładna, ciekawa, kompozycyjnie idealnie. .. ktoś kiedyś mi napisał ( właściwie nie dawno) zacytuję tego Pana :) "Fotki świetne, ale takie książkowe" no właśnie i w tym wszystkim przejada mi się ta cała książkowość.
emma_911