UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tej akurat drogi anonimie nie podoba mi sie polaczenie cienia ze sloncem w takim wykonaniu. W malarstwie owszem dopatrywalabym sie bardziej wykorzystania takiej gry, bo to wrecz niezbedne, by cos namalowac. Ze zdjeciem jest jednak troche inaczej, ale to pewnie tylko moje odczucie.
almerka