UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ładnie. prawdę mówiąc jeszcze nie byłam tam :) po remoncie. chyba muszę się w końcu wybrać ale czy zostanie coś do focenia? nie czepiam się fotki bo jest poprawna. fajne smugi na wodzie. a ta lampa z prawej to taka krzywa?; ))) patrząc na odbicie w wodzie chyba tak :)
emma_911